Noční život v Tunisku: 7 nejživějších měst a nejlepších klubů pro zábavu do rána

Tunisko noční život

Tunisko je země s bohatou historií, krásnými plážemi a pestrými trhy. Ale co když si chcete užít noční život a zatančit si do rána? Zde je seznam sedmi nejživějších měst a nejlepších klubů, které stojí za návštěvu během vaší dovolené v Tunisku.

Tunis

Hlavní město Tuniska nabízí širokou škálu nočních podniků, barů a klubů. V centru města najdete Bi’lah Ya Hamami, což je populární klub se živou hudbou a tradičním tuniským prostředím. Pokud preferujete modernější atmosféru, navštivte klub Le Boeuf sur le Toit, který nabízí stylové prostředí a DJ sety.

Sousse

Sousse je jedním z nejživějších měst na tuniském pobřeží a nabízí několik skvělých klubů a barů. Nejznámější je Living, kde můžete tancovat do rytmu house, R&B a hip-hopu. Pro milovníky elektronické hudby je tu také Bora Bora Beach Club, který nabízí DJ sety a plážovou atmosféru.

Hammamet

Hammamet je oblíbené letovisko pro turisty, kteří hledají zábavu a relaxaci. Jedním z nejlepších klubů ve městě je Calypso, který nabízí několik tanečních ploch, tematické večery a DJ sety. Dalším skvělým místem je Latino Club, který je zaměřen na latinskoamerickou hudbu a tance.

Djerba

Djerba je známá svými plážemi a příjemnou atmosférou. Na ostrově najdete několik barů a klubů, kde můžete strávit večer. Ubytovna Ulysse Club se pravidelně konají tematické večery s živou hudbou a tancem. Pokud hledáte více intimní prostředí, navštivte The Lighthouse Lounge Bar, kde si můžete vychutnat koktejly a živou hudbu.

Monastir

Monastir je další oblíbené letovisko na tuniském pobřeží. Jedním z nejlepších míst pro noční život je klub Havana Club, který nabízí živé DJ sety a skvělou atmosféru. Další možností je Le Saloon, stylový bar s koktejly a živou hudbou.

Bizerte

Bizerte, přístavní město na severu Tuniska, nabízí živý noční život a několik skvělých míst k tanci a zábavě. Carpe Diem Club je jedním z nejznámějších nočních klubů ve městě, který nabízí house a techno hudbu, živé DJ sety a skvělou atmosféru. Další možností je L’Escalier, alternativní hudební klub zaměřený na indie, rock a reggae.

Tabarka

Tabarka je malebné město na severozápadě Tuniska, které je známé svými korálovými útesy a jazzovým festivalem. Noční život zde není tak rozvinutý jako v jiných tuniských městech, ale stále najdete několik příjemných barů a klubů. Le Jardin je oblíbený bar s přátelskou atmosférou a živou hudbou. Pro taneční večer navštivte Grotte Bar, který nabízí DJ sety a skvělou atmosféru.

Tunisko nabízí širokou škálu nočních podniků a zábavy pro ty, kteří se chtějí bavit do pozdních hodin. Ať už hledáte tradiční tuniskou hudbu, moderní kluby nebo relaxační bary, v těchto sedmi městech najdete něco pro své potěšení. Užijte si tuniský noční život a tančete do rána v těchto skvělých klubech a barech.

Mohlo by se vám také líbit...