Luxusní dovolená v Tunisku: 5 nejlepších luxusních letovisek a hotelů

Tunisko hotely luxus

Tunisko je oblíbenou destinací pro cestovatele, kteří hledají slunce, moře a písek. Ale to není vše, co tato severoafrická země nabízí. Pokud toužíte po luxusní dovolené, připravili jsme seznam pěti nejlepších luxusních letovisek a hotelů v Tunisku, které nabízejí prvotřídní ubytování, vynikající kuchyni a exkluzivní zážitky.

The Residence Tunis

The Residence Tunis se nachází v prestižní oblasti Gammarth a nabízí pohled na krásnou Středozemní pláž. Hotel je postaven v tradičním tuniském stylu s prvky maurské architektury. Ubytování zahrnuje prostorné pokoje a apartmány s terasami s výhledem na moře nebo zahradu. Hotel nabízí prvotřídní wellness centrum, golfové hřiště, tenisové kurty a několik restaurací, které servírují mezinárodní i tradiční tuniskou kuchyni.

La Badira – Hammamet

La Badira se nachází v oblíbeném letovisku Hammamet a je považováno za jeden z nejlepších luxusních hotelů v Tunisku. Tento moderní, designový hotel nabízí prostorné pokoje a apartmány s výhledem na Středozemní moře. Hosté si mohou užít prvotřídní spa, bazény, soukromou pláž a řadu restaurací, které servírují vynikající kuchyni.

Four Seasons Hotel Tunis

Four Seasons Hotel Tunis se nachází nedaleko hlavního města Tunisu a nabízí luxusní ubytování s výhledem na Středozemní moře. Hotel je obklopen krásnými zahradami a nabízí venkovní bazén, prvotřídní spa a fitness centrum. V hotelu najdete několik restaurací, které servírují širokou škálu kuchyní, včetně tuniské, italské a asijské.

Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse

Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse je luxusní letovisko situované na soukromé pláži v Sousse. Resort nabízí moderní a elegantní pokoje a apartmány s balkony a terasami s výhledem na moře. Hosté si mohou užít spa a wellness centrum, venkovní a vnitřní bazény, tenisové kurty a několik restaurací. Kulinářské zážitky zahrnují tradiční tuniskou kuchyni, mezinárodní pokrmy a čerstvé mořské plody.

Anantara Tozeur Resort

Pro ty, kteří hledají luxusní zážitek uprostřed pouště, je Anantara Tozeur Resort ideální volbou. Tento exkluzivní resort se nachází na okraji pouště Sahara a nabízí jedinečný zážitek spojený s komfortem a luxusem. Ubytování zahrnuje prostorné vily a apartmány s vlastními terasami a bazény. K dispozici je několik restaurací, které nabízejí tradiční tuniskou kuchyni, mezinárodní pokrmy a marockou kuchyni. Navíc si můžete vychutnat prvotřídní spa, soukromé výlety do pouště a noční projížďky na velbloudech.
Tunisko nabízí řadu luxusních letovisek a hotelů pro ty, kteří hledají dovolenou plnou komfortu, relaxace a exkluzivních zážitků. Ať už dáváte přednost pobytu u moře, v blízkosti hlavního města nebo v srdci pouště, najdete v Tunisku něco pro své potěšení. Tyto luxusní hotely vám zaručí nezapomenutelnou dovolenou, kterou si budete dlouho pamatovat.

Mohlo by se vám také líbit...