Nejkrásnější pláže v Tunisku, které musíte navštívit na své dovolené

Tunisko pláž moře

Tunisko je známé svými nádhernými plážemi a azurově modrým mořem, které nabízí návštěvníkům dokonalý únik od každodenního shonu. Pokud se chystáte na dovolenou v Tunisku a hledáte nejhezčí moře v této oblasti, následující pláže by vám neměly uniknout.

První pláž, která stojí za zmínku, je Sidi Bou Said. Tato malá pláž se nachází v blízkosti stejnojmenného města a nabízí úžasné výhledy na tyrkysově modré moře a bílé domky v okolí. Pláž je ideálním místem pro relaxaci a koupání, ale také pro obdivování okolní krajiny.

Další pláž, která vás určitě zaujme, je Hammamet. Tato pláž se nachází v nejpopulárnější turistické oblasti Tuniska a nabízí návštěvníkům mnoho aktivit, jako jsou vodní sporty, potápění a rybaření. Moře zde má nádhernou azurovou barvu a pláž je obklopena mnoha restauracemi, bary a obchody.

Pokud hledáte klidnější pláže, měli byste navštívit Kelibia. Tato pláž se nachází na severovýchodním pobřeží Tuniska a nabízí nádherný pohled na azurové moře a okolní horstva. Pláž je ideálním místem pro relaxaci a koupání, ale také pro procházky podél pobřeží a obdivování krásného západu slunce.

Pokud hledáte pláže s bílým pískem a azurovým mořem, měli byste navštívit pláž Djerba. Tato pláž se nachází na ostrově Djerba v jižní části Tuniska a je ideálním místem pro koupání, slunění a potápění. Pláž je obklopena mnoha hotely, restauracemi a bary, což z ní dělá ideální místo pro dovolenou s rodinou.

V neposlední řadě stojí za zmínku pláž Monastir. Tato pláž se nachází v blízkosti stejnojmenného města a nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na Středozemní moře. Pláž je ideálním místem pro relaxaci a koupání, ale také pro procházky podél pobřeží.

Mohlo by se vám také líbit...