Pláže v Hammametu – dovolenkový ráj

Pláže v Hammamet

Hammamet Beach je jedním z nejvíce oslavovaných plážových destinací v Tunisku, které nabízí nádherné bílé písečné pláže a krystalicky čisté modré moře. Toto místo je ideální pro milovníky slunce a moře, kteří hledají relaxaci a klid. Ale Hammamet je mnohem více než jen pláže.

Co dělat na Hammamet Beach

Hammamet Beach je ideální destinací pro ty, kteří hledají relaxaci a klid. Můžete si užít slunce na pláži, plavat v čistém moři nebo se jen procházet po pláži a obdivovat krásný výhled. Ale pokud hledáte něco více, Hammamet Beach má také mnoho dalších aktivit, které můžete vyzkoušet.

Vodní sporty

Hammamet Beach je ideální místo pro vodní sporty. Můžete si vyzkoušet šnorchlování a potápění a obdivovat podmořský svět, nebo si můžete pronajmout jet ski a užít si rychlost a vzrušení na vodě. K dispozici jsou také možnosti pro windsurfing a jachting pro ty, kteří hledají více dobrodružství.

Procházky po pláži

Hammamet Beach je také skvělým místem pro procházky. Můžete se procházet po pláži a obdivovat krásný výhled na moře a okolní krajinu. Nebo se můžete vydat na procházku do starého města Hammamet a obdivovat jeho tradiční architekturu a kouzlo.

Relaxace a wellness

Pokud hledáte relaxaci a wellness, Hammamet Beach je také domovem několika wellness center a lázní, které nabízejí různé masáže a ošetření pro tělo a duši. Můžete si také vychutnat tradiční tuniskou lázeň, známou jako hammam, která je skvělým způsobem, jak se uvolnit a očistit tělo.

Kde se ubytovat na Hammamet Beach

Hammamet Beach nabízí širokou škálu ubytování pro všechny rozpočty. Můžete si vybrat z luxusních resortů, pohodlných hotelů nebo levných penzionů. Některé z nejlepších resortů na Hammamet Beach zahrnují Hotel La Badira, The Sindbad Hotel a The Orangers Beach Resort & Bungalows.

Hammamet Beach je skvělou destinací pro milovníky slunce a moře, kteří hledají relaxaci a klid. S širokou škálou aktivit, krásnými plážemi a vynikajícím ubytováním je Hammamet jedním z nejvyhledávanějších lokalit pro távení dovolené.

Mohlo by se vám také líbit...