Nejlepší pláže v Tunisku: ideální místa pro odpočinek a vodní sporty

Tunisko dovolená s dětmi

Tunisko je známé pro své krásné pláže, které jsou ideální pro odpočinek, opalování a vodní sporty. Pokud plánujete navštívit Tunisko, určitě nevynechejte návštěvu některé z nejlepších pláží v zemi.

Jednou z nejlepších pláží v Tunisku je pláž Sidi Bou Said. Tato pláž se nachází nedaleko od hlavního města Tunisu a je známá svým bílým pískem a tyrkysovou vodou. Pláž je také oblíbená pro vodní sporty, jako jsou windsurfing a kitesurfing.

Další z nejlepších pláží v Tunisku je pláž Hammamet. Tato pláž se nachází v blízkosti stejnojmenného města a je jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací v zemi. Pláž je známá svým teplým a klidným mořem, bílým pískem a množstvím aktivit, jako jsou plavání, potápění a vodní lyžování.

Pro milovníky klidných a ne příliš přeplněných pláží je ideální volbou pláž Mahdia. Tato pláž se nachází nedaleko od města Mahdia a je známá svým klidným a čistým mořem, bílým pískem a krásným výhledem na okolní krajinu.

Pokud hledáte pláž s výhledem na impozantní skály a útesy, měli byste navštívit pláž Tabarka. Tato pláž se nachází nedaleko od stejnojmenného města a je známá svými skalnatými útesy, tyrkysovou vodou a krásným výhledem na okolní krajinu.

Pokud hledáte pláž s množstvím aktivit a zábavy, měli byste navštívit pláž Djerba. Tato pláž se nachází na stejnojmenném ostrově a je známá svými vodními sporty, jako jsou windsurfing, kitesurfing a potápění. Pláž také nabízí množství restaurací, barů a obchodů, kde si můžete odpočinout a užít si atmosféru.

Tunisko nabízí mnoho krásných pláží, které jsou ideální pro odpočinek, opalování a vodní sporty. Pláže v Tunisku nabízejí různé možnosti pro turisty, včetně klidných a ne příliš přeplněných pláží a pláží s množstvím aktivit a zábavy. Pokud plánujete návštěvu Tuniska, nevynechejte návštěvu některé z nejlepších pláží v zemi a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.

Mohlo by se vám také líbit...